TAM YAĞLI SOYA ÜRETİMİ (FULL FAT)

Tam yağlı soya, hayvanların genetik potansiyellerini üretim performansına dönüştürmesi için mükemmel bir hammaddedir. Dengeli aminoasit yapısı, enerjisi, temel yağ asitleri, vitamin ve mineral içeriğiyle hayvancılıkta önemli bir yere sahiptir. Tam yağlı soya hayvanların gelişim göstermesi ve verimliliğin artması bakımından oldukça önemli bir besin kaynağıdır.

Tam yağlı soya üretim tesisimizde en ileri üretim sistemleri kullanılmaktadır. Soya fasulyesinin üretime alınışından, tam yağlı soya ürününün elde edilişine kadar prosesin tamamı otomasyonla çalışmakta ve prosesin her aşaması kalite kontrol birimlerimiz tarafından izlenmektedir.

Gürdal Yem
1977


Başlıyoruz


Kurucumuz Hacı Mustafa Gürdal öncülüğünde 40 yıllık hikayemiz, Kahramanmaraş'ta hammadde ve yem bayiliği ile başlangıç yapmıştır...


1997


Üretme Zamanı


İkinci neslin baş aktörü Durdu Gürdal’ın girişimcilik ruhu ile tüccarlıktan sanayiciliğe ilk adım atan Gürdal Yem, yem fabrikasını açarak üretime başlamıştır...


2013


Durdu Gürdal Hayvancılık Ar-Ge Merkezi Kuruldu


2013 yılında girişimcilik ve doğruyu yapma arzusu ile büyükbaş AR-GE çiftliğinde üretimi yapılan yemlerin kalite ve besleme açısından araştırma ve uygulamaları yapılarak üreticilere yeni bir deneyim sunulmaya başlanmıştır.


2014


Yem ve Hammadde Analiz Laboratuvarı Kuruldu


AR-GE faaliyetleri kapsamında 2014 yılında hayvancılıkta kullanılan hammaddeler ve yemlerin analizlerine yönelik üretim merkezinde çok yönlü bir laboratuvar kurulmuştur.


2016


Tam Yağlı Soya Üretimi (Full Fat) Başladı


Bu yıl AR-GE araştırmalarına ve hayvancılıkla ilgili çeşitli üretim alanlarına yatırımlarını devam ettiren Gürdal Yem, ‘Tam Yağlı Soya Üretim Tesisi’ kurmuştur...


2017


Balık Yemi Üretimi Başladı


2017 yılının başında büyük bir projeye daha imza atmış olan Gürdal Yem, balık yemi üretim tesisini faaliyete geçirerek, ithalat ve ihracat ile ülke ekonomisine daha fazla katkı sunmaya hızla devam edecektir.


Copyright GÜRDAL YEM © 2017 | Tüm Hakları Saklıdır...