Gürdal Yem

Gürdal Yem’in vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, üretici beklentilerini karşılayan, güvenilir ve kaliteli ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası teknik destek hizmeti veririz.

- Toplam kalite anlayışını esas alarak sürekli eğitim, gelişim, iyileştirme için çalışanlarımızın takım  ruhu içerisinde hedeflere ulaşmasının sağlarız.

- Üretim süreçlerini sürekli gözden geçirerek, ürün ve üretim performanslarımızı arttıracak yaklaşımların belirlenmesi, üretmiş olduğumuz ürünlerde ve proseslerde (mikrobiyolojik, kimyasal, fiziksel dış analizler ile) iyi kalitenin yanı sıra ‘Güvenli Ürün’ üretimini garanti ederiz.

- Üretim ve ürün çeşitliliği arttırmak aynı zamanda iç ve dış pazarda oluşturduğumuz ‘İyi, Kaliteli Ürün’  kabulümüzün sürekliliğini sağlayacak çalışmalarda bulunuruz.

Gürdal Yem
1977


Başlıyoruz


Kurucumuz Hacı Mustafa Gürdal öncülüğünde 40 yıllık hikayemiz, Kahramanmaraş'ta hammadde ve yem bayiliği ile başlangıç yapmıştır...


1997


Üretme Zamanı


İkinci neslin baş aktörü Durdu Gürdal’ın girişimcilik ruhu ile tüccarlıktan sanayiciliğe ilk adım atan Gürdal Yem, yem fabrikasını açarak üretime başlamıştır...


2013


Durdu Gürdal Hayvancılık Ar-Ge Merkezi Kuruldu


2013 yılında girişimcilik ve doğruyu yapma arzusu ile büyükbaş AR-GE çiftliğinde üretimi yapılan yemlerin kalite ve besleme açısından araştırma ve uygulamaları yapılarak üreticilere yeni bir deneyim sunulmaya başlanmıştır.


2014


Yem ve Hammadde Analiz Laboratuvarı Kuruldu


AR-GE faaliyetleri kapsamında 2014 yılında hayvancılıkta kullanılan hammaddeler ve yemlerin analizlerine yönelik üretim merkezinde çok yönlü bir laboratuvar kurulmuştur.


2016


Tam Yağlı Soya Üretimi (Full Fat) Başladı


Bu yıl AR-GE araştırmalarına ve hayvancılıkla ilgili çeşitli üretim alanlarına yatırımlarını devam ettiren Gürdal Yem, ‘Tam Yağlı Soya Üretim Tesisi’ kurmuştur...


2017


Balık Yemi Üretimi Başladı


2017 yılının başında büyük bir projeye daha imza atmış olan Gürdal Yem, balık yemi üretim tesisini faaliyete geçirerek, ithalat ve ihracat ile ülke ekonomisine daha fazla katkı sunmaya hızla devam edecektir.


Copyright GÜRDAL YEM © 2017 | Tüm Hakları Saklıdır...